Nowoczesność w analizie mleka i produktów mleczarskich
Home » Wydarzenia » Zapraszamy na IDF World Dairy Summit

Zapraszamy na IDF World Dairy Summit

20.09.2019 r.

 

Międzynarodowe Targi IDF World Dairy Summit odbędą się w dniach 23-26 września 2019 r. w tureckim Stambule. Firma Bentley Instruments będzie uczestniczyć w tym prestiżowym wydarzeniu jako wystawca.

Niezmiernie miło będzie nam gościć Państwa na naszym stoisku. Będzie to wspaniała okazja do do zaprezentowania Państwu naszych innowacyjnych rozwiązań z zakresu instrumentalnych technik stosowanych w analityce mleka i produktów mleczarskich: szybkich i dokładnych metod oznaczania składu chemicznego mleka, komórek somatycznych oraz mikrobiologii.

Zaprezentowany zostanie m.in. nowy model aparatu BactoCount IBCm w wersji 3.0 przeznaczony do zliczania komórek bakteryjnych oraz komórek somatycznych w mleku surowym.

Na targach będzie obecna także firma Shenzhen Bioeasy Biotechnology Co., Ltd – producent zestawów szybkich testów oraz wyposażenia do wykrywania pozostałości antybiotyków, aflatoksyn, pestycydów i innych substancji w żywności. Firma Bentley Polska w II kwartale br. podjęła współpracę z producentem i została oficjalnym dystrybutorem ich produktów na terenie Polski.

Zachęcamy do odwiedzenia obu stoisk. 

IDF World Dairy Summit:
Stambuł, Turcja, 23-26 września 2019
www.idfwds2019.com

 

Newsletter
Spodobał Ci się ten artykuł? Zasubskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać więcej podobnych treści, być na bieżąco z najnowszymi produktami oraz ekskluzywnymi ofertami!

Współadministratorem danych jest firma Bentley Polska Sp. z o.o. Twój adres e-mail będzie wykorzystywany jedynie do rozsyłania informacji marketingowych. Zawsze możesz zrezygnować z otrzymywania naszych wiadomości. Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres e-mail: iod@bentley.pol.pl