Nowoczesność w analizie mleka i produktów mleczarskich
Home » Wydarzenia » XXVIII Zjazd Towarzystwa Mikrobiologów 25-27 września 2016 r

XXVIII Zjazd Towarzystwa Mikrobiologów 25-27 września 2016 r

19.10.2015 r.

 

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że w dniach 25-27 września 2016 r nasza firma uczestniczyła jako sponsor w XXVIII Zjeździe Towarzystwa Mikrobiologów w Bydgoszczy, zorganizowanym przez Pracowników Katedry i Zakładu Mikrobiologii Collegium im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy UMK w Toruniu oraz Pracowników Zakładu Mikrobiologii Klinicznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dra Antoniego Jurasza.

Tematem przewodnim tegorocznego Zjazdu była ?Mikrobiologia ? nowe wyzwania, nowe możliwości?. Serdecznie dziękujemy Organizatorom za możliwość pełnego uczestnictwa w tak prestiżowym wydarzeniu. Była to dla nas po raz kolejny niepowtarzalna okazja do spotkania się z Państwem i zaprezentowania Państwu innowacyjnych rozwiązań dla mikrobiologii ? nowej generacji aparat do posiewu spiralnego na płytkach Petriego.

Wszystkich odwiedzających nasze stoisko serdecznie dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy.

 

Newsletter
Spodobał Ci się ten artykuł? Zasubskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać więcej podobnych treści, być na bieżąco z najnowszymi produktami oraz ekskluzywnymi ofertami!

Współadministratorem danych jest firma Bentley Polska Sp. z o.o. Twój adres e-mail będzie wykorzystywany jedynie do rozsyłania informacji marketingowych. Zawsze możesz zrezygnować z otrzymywania naszych wiadomości. Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres e-mail: iod@bentley.pol.pl