Nowoczesność w analizie mleka i produktów mleczarskich
Home » Wydarzenia » Konferencja „ASF – Współczesne wyzwania”

Konferencja „ASF – Współczesne wyzwania”

09.03.2020 r.

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziału w konferencji „ASF – Współczesne wyzwania”. W trakcie serii paneli dyskusyjnych poruszone zostaną tematy związane z aktualną sytuacją choroby ASF na terenie naszego kraju.

Firma Bentley Polska Sp. z o.o. została partnerem wydarzenia. Zachęcamy do kontaktu oraz umawiania spotkań z naszymi przedstawicielami.

Anna Jaworska: 669-177-277
Karol Wierczuk: 607-808-042
Jan Szostak: 669-257-277

Konferencja będzie mieć miejsce w lokalizacji Targi Kielce przy ulicy Zakładowej 1, 25-672 Kielce w dniu 10 marca 2020 roku. Impreza odbywa się pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Wojewody Świętokrzyskiego oraz Głównego Lekarza Weterynarii. Przybywać można od godziny 9:15.

ASF – Współczesne wyzwania
ul. Zakładowa 1,
25-672 Kielce

Newsletter
Spodobał Ci się ten artykuł? Zasubskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać więcej podobnych treści, być na bieżąco z najnowszymi produktami oraz ekskluzywnymi ofertami!

Współadministratorem danych jest firma Bentley Polska Sp. z o.o. Twój adres e-mail będzie wykorzystywany jedynie do rozsyłania informacji marketingowych. Zawsze możesz zrezygnować z otrzymywania naszych wiadomości. Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres e-mail: iod@bentley.pol.pl