Nowoczesność w analizie mleka i produktów mleczarskich
Home » Wydarzenia » II Ogólnopolska Konferencja Naukowo – Szkoleniowa w Lublinie

II Ogólnopolska Konferencja Naukowo – Szkoleniowa w Lublinie

28.02.2017 r.

 

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że nasza firma uczestniczyła jako sponsor w II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Stare i nowe patogeny – aktualne problemy”, zorganizowanej przez Katedrę i Zakład Mikrobiologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Konferencja odbyła się w dniach 17-19 lutego 2017r i była poświęcona aktualnym problemom związanym z zakażeniami wywołanymi przez patogeny o dużym znaczeniu epidemiologicznym. Konferencję uświetniły wykłady a prelegentami byli wybitni specjaliści z całej Polski.

Serdecznie dziękujemy organizatorowi a w szczególności Pani dr hab. n.med. Alinie Olender oraz dr Jerzemu Ligięzie za zaproszenie i możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu.

Była to wspaniała okazja do zaprezentowania Państwu naszych innowacyjnych rozwiązań dla sektora mikrobiologicznego i biotechnologicznego.

 

Newsletter
Spodobał Ci się ten artykuł? Zasubskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać więcej podobnych treści, być na bieżąco z najnowszymi produktami oraz ekskluzywnymi ofertami!

Współadministratorem danych jest firma Bentley Polska Sp. z o.o. Twój adres e-mail będzie wykorzystywany jedynie do rozsyłania informacji marketingowych. Zawsze możesz zrezygnować z otrzymywania naszych wiadomości. Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres e-mail: iod@bentley.pol.pl