Nowoczesność w analizie mleka i produktów mleczarskich
Home » Wydarzenia » Bentley Polska zaprasza na Konwent Polskich Winiarzy 2019

Bentley Polska zaprasza na Konwent Polskich Winiarzy 2019

25.10.2019 r.

W dniach 16-17 listopada w Kazimierzu Dolnym odbędzie się XIV edycja Konwentu Polskich Winiarzy. Z przyjemnością informujemy, że firma Bentley Polska będzie uczestniczyć w tym wydarzeniu. Jako oficjalny dystrybutor amerykańskiej firmy Vinmetrica w Polsce, zaprezentujemy Państwu analizatory z serii SC służące do pomiaru różnych parametrów wina.

Na naszym stoisku dostępny będzie m.in. sprzęt:

  •  Vinmetrica SC-100 do pomiaru wolnego i całkowitego SO2,
  • Vinmetrica SC-300 do pomiaru SO2, pH oraz kwasowości,
  • Vinmetrica SC-50 do kontroli procesu fermentacji malolaktycznej,
  • Alpha FT-IR: spektrometr FT-IR  do zaawansowanej analizy wina, moszczu i soków,
  • Inny sprzęt i akcesoria

W czasie Konwentu omówimy proces przeprowadzania poszczególnych pomiarów, przedstawimy zalety sprzętu oraz odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Zachęcamy także do umówienia się na spotkanie. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny na numer: 22 863 90 42.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Konwencie odsyłamy do regulaminu imprezy i kontaktu z organizatorami.

 

O Konwencie Polskich Winiarzy

Konwent Polskich Winiarzy to branżowa impreza winiarska, której organizatorem jest Polski Instytut Winorośli i Wina, a w przypadku tegorocznej edycji także Stowarzyszenie Winiarzy Małopolskiego Przełomu Wisły. Program obejmuje ciąg szkoleń i paneli tematycznych dotyczących produkcji wina. Głównym punktem pierwszego dnia jest degustacja panelowa win zgłoszonych przez uczestników i komentowana przez zaproszonych ekspertów.

Konwent odbędzie się w dniach 16-17 listopada 2019 r. w Kazimierzu Dolnym w Domu Pracy Twórczej SDP (Dom Dziennikarza) ul. Małachowskiego 17.

Serdecznie zapraszamy,
Zespół Bentley Polska

Newsletter
Spodobał Ci się ten artykuł? Zasubskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać więcej podobnych treści, być na bieżąco z najnowszymi produktami oraz ekskluzywnymi ofertami!

Współadministratorem danych jest firma Bentley Polska Sp. z o.o. Twój adres e-mail będzie wykorzystywany jedynie do rozsyłania informacji marketingowych. Zawsze możesz zrezygnować z otrzymywania naszych wiadomości. Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres e-mail: iod@bentley.pol.pl