Nowoczesność w analizie mleka i produktów mleczarskich
Home » Wydarzenia » Bentley Polska zaprasza na Konwent Polskich Winiarzy 2019

Bentley Polska zaprasza na Konwent Polskich Winiarzy 2019

25.10.2019r.

W dniach 16-17 listopada w Kazimierzu Dolnym odbędzie się XIV edycja Konwentu Polskich Winiarzy. Z przyjemnością informujemy, że firma Bentley Polska będzie uczestniczyć w tym wydarzeniu. Jako oficjalny dystrybutor amerykańskiej firmy Vinmetrica w Polsce, zaprezentujemy Państwu analizatory z serii SC służące do pomiaru różnych parametrów wina.

Na naszym stoisku dostępny będzie m.in. sprzęt:

  •  Vinmetrica SC-100 do pomiaru wolnego i całkowitego SO2,
  • Vinmetrica SC-300 do pomiaru SO2, pH oraz kwasowości,
  • Vinmetrica SC-50 do kontroli procesu fermentacji malolaktycznej,
  • Alpha FT-IR: spektrometr FT-IR  do zaawansowanej analizy wina, moszczu i soków,
  • Inny sprzęt i akcesoria

W czasie Konwentu omówimy proces przeprowadzania poszczególnych pomiarów, przedstawimy zalety sprzętu oraz odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Zachęcamy także do umówienia się na spotkanie. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny na numer: 22 863 90 42.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Konwencie odsyłamy do regulaminu imprezy i kontaktu z organizatorami.

 

O Konwencie Polskich Winiarzy

Konwent Polskich Winiarzy to branżowa impreza winiarska, której organizatorem jest Polski Instytut Winorośli i Wina, a w przypadku tegorocznej edycji także Stowarzyszenie Winiarzy Małopolskiego Przełomu Wisły. Program obejmuje ciąg szkoleń i paneli tematycznych dotyczących produkcji wina. Głównym punktem pierwszego dnia jest degustacja panelowa win zgłoszonych przez uczestników i komentowana przez zaproszonych ekspertów.

Konwent odbędzie się w dniach 16-17 listopada 2019 r. w Kazimierzu Dolnym w Domu Pracy Twórczej SDP (Dom Dziennikarza) ul. Małachowskiego 17.

Serdecznie zapraszamy,
Zespół Bentley Polska