Nowoczesność w analizie mleka i produktów mleczarskich
Home » Zaproszenie na targi EuroLab 2019

Zaproszenie na targi EuroLab 2019

01.03.2019 r.

 

Serdecznie zapraszamy na 21. Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab, które będą mieć miejsce w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki w dniach 13-15 marca 2019.

Targi EuroLab co roku goszczą wielu specjalistów z różnych gałęzi przemysłu laboratoryjno-analitycznego i stanowią niepowtarzalną okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami z zakresu m.in. analityki chemicznej, biotechnologii, diagnostyki, nanotechnologii, inżynierii i kontroli jakości.

Organizatorzy przygotowali bogaty program wypełniony konferencjami („Najnowsze zalecenia praktyki klinicznej dla diagnostyki laboratoryjnej”), panelami („Problemy Laboratoriów”) oraz certyfikowanymi warsztatami („Praktyczne aspekty pracy w Clean Room – od projektu do uruchomienia”). Pełen harmonogram dostępny jest na stronie www.targieurolab.pl

Na targach będą obecni także przedstawiciele naszej firmy, dlatego serdecznie zachęcamy do umówienia się na spotkanie z nami. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny na numer: 22 863 90 42.

Newsletter
Spodobał Ci się ten artykuł? Zasubskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać więcej podobnych treści, być na bieżąco z najnowszymi produktami oraz ekskluzywnymi ofertami!

Współadministratorem danych jest firma Bentley Polska Sp. z o.o. Twój adres e-mail będzie wykorzystywany jedynie do rozsyłania informacji marketingowych. Zawsze możesz zrezygnować z otrzymywania naszych wiadomości. Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres e-mail: iod@bentley.pol.pl