Nowoczesność w analizie mleka i produktów mleczarskich
Home » Zapraszamy na Mleko-Expo 2018 (14-16 listopada)

Zapraszamy na Mleko-Expo 2018 (14-16 listopada)

09.11.2018 r.

Szanowni Państwo,

W imieniu Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich pragniemy zaprosić Państwa na XXVII edycję Targów Mleczarskich Mleko-Expo, które będą mieć miejsce w dniach 14-16 listopada 2017 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Hasłem przewodnim tegorocznej imprezy jest „Mleko – na zdrowie!”, które podkreśla, jak ważnym elementem zdrowego odżywiania się jest mleko oraz produkty mleczarskie.

Względem poprzednich lat, Patronem Honorowym Targów został Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Dokładny program targów można znaleźć na stronie organizatorów – www.mleczarstwopolskie.pl.

Zachęcamy do umówienia się na spotkanie z nami. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny na numer: 22 863 90 42.

Serdecznie zapraszamy!

Newsletter
Spodobał Ci się ten artykuł? Zasubskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać więcej podobnych treści, być na bieżąco z najnowszymi produktami oraz ekskluzywnymi ofertami!

Współadministratorem danych jest firma Bentley Polska Sp. z o.o. Twój adres e-mail będzie wykorzystywany jedynie do rozsyłania informacji marketingowych. Zawsze możesz zrezygnować z otrzymywania naszych wiadomości. Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres e-mail: iod@bentley.pol.pl