Nowoczesność w analizie mleka i produktów mleczarskich
Home » XXVII Targi Mleczarskie MLEKO-EXPO 2018

XXVII Targi Mleczarskie MLEKO-EXPO 2018

21.11.2018r.

 

W ubiegły weekend zakończyły się XXVII Targi Mleczarskie MLEKO-EXPO 2018 organizowane przez Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich – Związek Rewizyjny. Po raz kolejny w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki zebrali się czołowi przedstawiciele i oficjele polskiego rynku mleczarskiego.

W tym roku targi po raz kolejny zostały objęte Honorowym Patronatem przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Pana Jana Krzysztofa Ardanowskiego. Zarówno na rozpoczęciu imprezy, jak i podczas ceremonii wręczenia nagród za najlepsze wyniki za rok 2018 obecny był wiceminister rolnictwa Tadeusz Romańczuk.

Wśród najlepiej zarządzanych firm i eksporterów działających w sektorze mleczarskim po raz kolejny prym wiodła firma Mlekovita. Wyróżnienia otrzymały także OSM w Kole, Sierpcu, Mońkach (MSM), Bieruniu, Gostyniu, Włoszczowej, Woli Rębkowskiej, Kosowie Lackim, Giżycku, Łapach, Krasnymstawie i Inowrocławiu. Wszystkim firmom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych latach.

Dziękujemy także za wszystkie spotkania z Państwem. Już teraz zachęcamy do uczestnictwa w kolejnej edycji Mleko-Expo w 2019 roku.  Przedstawiamy małą fotogalerię z imprezy.