Nowoczesność w analizie mleka i produktów mleczarskich
Home » XXVII Targi Mleczarskie MLEKO-EXPO 2018

XXVII Targi Mleczarskie MLEKO-EXPO 2018

21.11.2018 r.

 

W ubiegły weekend zakończyły się XXVII Targi Mleczarskie MLEKO-EXPO 2018 organizowane przez Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich – Związek Rewizyjny. Po raz kolejny w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki zebrali się czołowi przedstawiciele i oficjele polskiego rynku mleczarskiego.

W tym roku targi po raz kolejny zostały objęte Honorowym Patronatem przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Pana Jana Krzysztofa Ardanowskiego. Zarówno na rozpoczęciu imprezy, jak i podczas ceremonii wręczenia nagród za najlepsze wyniki za rok 2018 obecny był wiceminister rolnictwa Tadeusz Romańczuk.

Wśród najlepiej zarządzanych firm i eksporterów działających w sektorze mleczarskim po raz kolejny prym wiodła firma Mlekovita. Wyróżnienia otrzymały także OSM w Kole, Sierpcu, Mońkach (MSM), Bieruniu, Gostyniu, Włoszczowej, Woli Rębkowskiej, Kosowie Lackim, Giżycku, Łapach, Krasnymstawie i Inowrocławiu. Wszystkim firmom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych latach.

Dziękujemy także za wszystkie spotkania z Państwem. Już teraz zachęcamy do uczestnictwa w kolejnej edycji Mleko-Expo w 2019 roku.  Przedstawiamy małą fotogalerię z imprezy.

 

Newsletter
Spodobał Ci się ten artykuł? Zasubskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać więcej podobnych treści, być na bieżąco z najnowszymi produktami oraz ekskluzywnymi ofertami!

Współadministratorem danych jest firma Bentley Polska Sp. z o.o. Twój adres e-mail będzie wykorzystywany jedynie do rozsyłania informacji marketingowych. Zawsze możesz zrezygnować z otrzymywania naszych wiadomości. Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres e-mail: iod@bentley.pol.pl