Nowoczesność w analizie mleka i produktów mleczarskich
Home » XXIV Targi Mleczarskie Mleko-Expo w Warszawie za nami

XXIV Targi Mleczarskie Mleko-Expo w Warszawie za nami

01.12.2015 r.

 

W dniach 18-20.11.2015 nasza firma wzięła udział w XXIV Targach Mleczarskich MLEKO EXPO w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Serdecznie dziękujemy Krajowemu Związkowi Spółdzielni Mleczarskich za możliwość pełnego uczestnictwa w imprezie i za profesjonalne przygotowanie stoiska naszej firmy.

W tym roku nasza firma miała przyjemność zaprezentować Państwu aparat DairySpec FT do oznaczania składu chemicznego mleka i płynnych produktów mleczarskich w oparciu o technologię FTIR oraz aparaty MPA oraz Tango firmy Bruker – specjalistyczne urządzenia do zaawansowanej analizy mleka i produktów mleczarskich: mleka w proszku, jogurtów, serów, twarogów itp. pod kątem analizy fizyko-chemicznej.

Możliwość promocji i spotkań z klientami naszej firmy oraz przyjmowanie gości związanych z sektorem mleczarskim to za każdym razem powód do wymiany poglądów, doświadczeń i niezapomnianych rozmów.

Wszystkim odwiedzającym nasze stoisko serdecznie dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy.

 

Newsletter
Spodobał Ci się ten artykuł? Zasubskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać więcej podobnych treści, być na bieżąco z najnowszymi produktami oraz ekskluzywnymi ofertami!

Współadministratorem danych jest firma Bentley Polska Sp. z o.o. Twój adres e-mail będzie wykorzystywany jedynie do rozsyłania informacji marketingowych. Zawsze możesz zrezygnować z otrzymywania naszych wiadomości. Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres e-mail: iod@bentley.pol.pl