Nowoczesność w analizie mleka i produktów mleczarskich
Home » Zapraszamy na targi Forum Labo Paris 2019

Zapraszamy na targi Forum Labo Paris 2019

06.08.2018 r.

 

Firma Bentley Instruments zachęca do udziału w międzynarodowych targach Forum Labo Paris poświęconych analityce, biotechnologii oraz w zakresie kontroli i badań pod kątem publicznych i prywatnych jednostek laboratoryjnych. Targi zgromadzą ponad 400 firm, 8200 odwiedzających oraz zaprezentują 150 innowacji.

Jako ekspert w dziedzinie analizy mleka, Bentley Instruments z przyjemnością zaprezentuje aparat DairySpec FT – precyzyjne i niezawodne narzędzie do analizy mleka, wzbogacone o nowe technologie z serii NexGen. Dzięki naszemu doświadczeniu i ścisłej współpracy z laboratoriami na całym świcie, nigdy nie przestajemy ulepszać procesów analitycznych w naszych produktach. Pozwala to nam uzyskać wyniki badań bakteriologicznych w mniej niż 10 minut, a chemiczne w mniej niż 6 minut.

Zespół Bentley Instruments będzie do Państwa dyspozycji na miejscu. Pokaz aparatu odbędzie się e dniach 26-28 marca 2019 r. w paryskim Porte de Versailles. Więcej informacji należy szukać na www.forumlabo.com

Newsletter
Spodobał Ci się ten artykuł? Zasubskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać więcej podobnych treści, być na bieżąco z najnowszymi produktami oraz ekskluzywnymi ofertami!

Współadministratorem danych jest firma Bentley Polska Sp. z o.o. Twój adres e-mail będzie wykorzystywany jedynie do rozsyłania informacji marketingowych. Zawsze możesz zrezygnować z otrzymywania naszych wiadomości. Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres e-mail: iod@bentley.pol.pl