Nowoczesność w analizie mleka i produktów mleczarskich
Home » Seminaria i targi » Bentley Instruments sponsorem IDF Mastitis Conference 2019

Bentley Instruments sponsorem IDF Mastitis Conference 2019

02.04.2019 r.

Bentley Polska zaprasza do udziału w ogólnoeuropejskiej konferencji naukowej Mastitis Conference 2019 organizowanej pod egidą Międzynarodowej Federacji Mleczarskiej (IDF). Wydarzenie odbędzie się w dniach 14-16 maja 2019 w hotelu DGI Byen umiejscowionym w samym sercu Kopenhagi. Tegoroczna edycja tworzona jest przy ścisłej współpracy z duńską firmą SEGES oraz różnymi instytucjami badawczo-rozwojowymi, w tym również firmą Bentley Instruments.

IDF Mastitis Conference 2019, jak co roku, będzie gościć naukowców i ekspertów z całego świata, chętnych do podzielenia się własną wiedzą i pasją w dziedzinie zdrowotności wymion oraz najwyższej jakości mleka. To doskonała okazja do nawiązania kontaktów oraz wymiany pomysłów.

Tym bardziej miło nam poinformować, że firma Bentley Instruments ma okazję wesprzeć takie prestiżowe wydarzenie i uzyskać status platynowego sponsora.

IDF Mastitis Conference 2019
DGI-Byen, Kopenhaga – 14-16 maja 2019
Więcej informacji: www.idfmastitis2019.com

Newsletter
Spodobał Ci się ten artykuł? Zasubskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać więcej podobnych treści, być na bieżąco z najnowszymi produktami oraz ekskluzywnymi ofertami!

Współadministratorem danych jest firma Bentley Polska Sp. z o.o. Twój adres e-mail będzie wykorzystywany jedynie do rozsyłania informacji marketingowych. Zawsze możesz zrezygnować z otrzymywania naszych wiadomości. Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres e-mail: iod@bentley.pol.pl