Nowoczesność w analizie mleka i produktów mleczarskich
Home » Wydarzenia » IDF/ISO ANALYTICAL WEEK

IDF/ISO ANALYTICAL WEEK

19.01.2015 r.

 

zanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że Bentley Instruments będzie głównym, platynowym sponsorem kolejnej edycji imprez branżowych IDF/ISO ANALYTICAL WEEK oraz Sympozjum OptiMIR, które odbędzie się w Belgii.

IDF/ISO Analytical Week to prestiżowe wydarzenia, na których prezentowane są najnowsze osiągnięcia w zakresie analityki instrumentalnej. Na międzynarodowym sympozjum zostanie zaprezentowany również przegląd najnowszych osiągnięć w rozwoju narzędzi doradczych dla sektora mleczarskiego. Tematem przewodnim będzie innowacyjność metod analitycznych w oznaczaniu składu i jakości mleka oraz systemy interpretacji i integracji danych. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska.

IDF/ISO ANALYTICAL WEEK:
Namur, Belgia – 13-17 kwietnia 2015

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.namur2015.be

 

Newsletter
Spodobał Ci się ten artykuł? Zasubskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać więcej podobnych treści, być na bieżąco z najnowszymi produktami oraz ekskluzywnymi ofertami!

Współadministratorem danych jest firma Bentley Polska Sp. z o.o. Twój adres e-mail będzie wykorzystywany jedynie do rozsyłania informacji marketingowych. Zawsze możesz zrezygnować z otrzymywania naszych wiadomości. Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres e-mail: iod@bentley.pol.pl