Nowoczesność w analizie mleka i produktów mleczarskich
Home » Wydarzenia » ICAR 2015 TECHNICAL WORKSHOP w Krakowie

ICAR 2015 TECHNICAL WORKSHOP w Krakowie

27.01.2015 r.

 

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że Bentley Instruments, wzorem poprzednich lat, będzie głównym, platynowym sponsorem kolejnej edycji imprezy branżowej ICAR 2015 TECHNICAL WORKSHOP, które w tym roku będzie miało miejsce w Krakowie.

ICAR 2015 TECHNICAL WORKSHOP to prestiżowe wydarzenie, podczas którego ponad 200 ekspertów weźmie udział w starannie przygotowanym programie naukowym. Odbywające się w tym samym czasie wystawy stanowią wspaniałą okazję do nawiązania bezpośredniego kontaktu z uczestnikami z organizacji członkowskich ICAR na całym świecie i dyskusji nad wspólnym dążeniem do maksymalnego dostosowania zakresu i zasad oceny wartości użytkowej, analiz mleka, identyfikacji zwierząt, oraz przyszłych rozwiązań technicznych do obecnych i przyszłych systemów produkcyjnych.

Tytuł roboczy warsztatów:
OCENA WARTOŚCI UŻYTKOWEJ W ZGENOTYPOWANYM ŚWIECIE

ICAR 2015 TECHNICAL WORKSOP
Kraków, Polska – 10-12 czerwca 2015

 

Newsletter
Spodobał Ci się ten artykuł? Zasubskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać więcej podobnych treści, być na bieżąco z najnowszymi produktami oraz ekskluzywnymi ofertami!

Współadministratorem danych jest firma Bentley Polska Sp. z o.o. Twój adres e-mail będzie wykorzystywany jedynie do rozsyłania informacji marketingowych. Zawsze możesz zrezygnować z otrzymywania naszych wiadomości. Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres e-mail: iod@bentley.pol.pl