Nowoczesność w analizie mleka i produktów mleczarskich
Home » Wydarzenia » Bentley Instruments sponsorem IDF/ISO Analytical Week oraz ICAR/INTERBULL Conference 2014

Bentley Instruments sponsorem IDF/ISO Analytical Week oraz ICAR/INTERBULL Conference 2014

24.10.2013 r.

 

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że Bentley Instruments, wzorem poprzednich lat, będzie głównym, platynowym sponsorem kolejnej edycji imprez branżowych ISO/IDF ANALYTICAL WEEK oraz ICAR/INTERBULL Conference, na których prezentowane są najnowsze osiągnięcia w zakresie analityki instrumentalnej.

IDF/ISO Analytical Week oraz ICAR/INTERBULL Conference to prestiżowe wydarzenia, podczas których ponad 550 uczestników weźmie udział w starannie przygotowanym programie naukowym. Odbywające się w tym samym czasie wystawy stanowią wspaniałą okazję do nawiązania bezpośredniego kontaktu z naukowcami pracującymi w dziedzinie nauk przyrodniczych.

ISO/IDF ANALYTICAL WEEK:
Berlin, Niemcy – 15-20 maja 2014

ICAR/INTERBULL Conference
Berlin, Niemcy – 19-23 maja 2014

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.icar2014.de

 

Newsletter
Spodobał Ci się ten artykuł? Zasubskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać więcej podobnych treści, być na bieżąco z najnowszymi produktami oraz ekskluzywnymi ofertami!

Współadministratorem danych jest firma Bentley Polska Sp. z o.o. Twój adres e-mail będzie wykorzystywany jedynie do rozsyłania informacji marketingowych. Zawsze możesz zrezygnować z otrzymywania naszych wiadomości. Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres e-mail: iod@bentley.pol.pl