Nowoczesność w analizie mleka i produktów mleczarskich
Home » XXII Edycja Targów Mleczarskich MLEKO-EXPO 2013 w Warszawie

XXII Edycja Targów Mleczarskich MLEKO-EXPO 2013 w Warszawie

19.11.2013 r.

 

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na XXII Edycję Targów Mleczarskich MLEKO-EXPO 2013, które będą miały miejsce w dniach 6-8 listopada 2013 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Tegoroczna edycja targów promowana jest pod hasłem MLEKO – NA ZDROWIE.

Firma Bentley Polska będzie uczestniczyć w tym prestiżowym wydarzeniu jako wystawca. To wspaniała okazja do zaprezentowania Państwu naszych innowacyjnych rozwiązań z zakresu instrumentalnych technik stosowanych w analityce mleka i produktów mleczarskich. Niezmiernie miło będzie nam gościć Państwa na naszym stoisku. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska B10.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie organizatorów – Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich.

www.mleczarstwopolskie.pl

 

Newsletter
Spodobał Ci się ten artykuł? Zasubskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać więcej podobnych treści, być na bieżąco z najnowszymi produktami oraz ekskluzywnymi ofertami!

Współadministratorem danych jest firma Bentley Polska Sp. z o.o. Twój adres e-mail będzie wykorzystywany jedynie do rozsyłania informacji marketingowych. Zawsze możesz zrezygnować z otrzymywania naszych wiadomości. Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres e-mail: iod@bentley.pol.pl