Nowoczesność w analizie mleka i produktów mleczarskich
Home » Targi Mleko-Expo 2017 już za nami

Targi Mleko-Expo 2017 już za nami

22.11.2017r.

 

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że nasza firma uczestniczyła jako sponsor w XXVI Targach Mleczarskich „MLEKO-EXPO 2017”, zorganizowanych przez Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich.

Największe Targi Mleczarskie miały miejsce w dniach 15-17 listopada 2017 r. w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki, w których wzięło udział kilkadziesiąt Spółdzielni Mleczarskich z całej Polski, prezentując najlepsze produkty sektora mleczarskiego.

W uroczystości otwarcia targów połączonej z wręczeniem odznaczeń Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Związku Pracodawców Eksporterów i Importerów Produktów Mleczarskich wziął udział Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztof Jurgiel.

Tegorocznej imprezie przyświecało hasło „Codziennie z Mlekiem!”

Na zwiedzających czekało wiele niezapomnianych atrakcji m.in. „Dzień Mlecznego Śniadania”. Uwieńczeniem ostatniego dnia targów była uroczystość wręczenia nagród w konkursach: „Mleczne Mistrzostwa Polski”, „Wysoka jakość Wyrobów Mleczarskich”, „Super Produkt 2017”, „Hit Mlecznego Śniadania”.

Nie zabrakło okazji do spotkań i wymiany poglądów, doświadczeń oraz niezapomnianych rozmów z naszymi wieloletnimi i przyszłymi klientami z sektora mleczarskiego.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie na tak prestiżowe wydarzenie oraz naszym klientom, życząc dalszej owocnej współpracy.